O mnie

Hej! Cieszę się, że tutaj jesteś!

Jest mi bardzo miło, że zaciekawił Cię temat pieluch wielorazowych.

Mam nadzieję, że zaczerpniesz z tej strony wystarczająco dużo wiedzy, aby bez żadnych trudności podjąć się wielopieluchowania swojego malucha.

Opowiem Ci jak to było u mnie, bo nie wszystko od początku mi wychodziło…

Zaczęłam pieluchować wielorazowo pod koniec 2015 roku, kiedy moja pierwsza córka miała niespełna 2 miesiące. Źle dobrane pieluszki, brak wiedzy i wsparcia sprawił, że po paru miesiącach przebierania całego dziecka po każdym siku zostawiłam wielopielo na jakiś czas. Wydaje mi się, że i tak długo wytrzymałam…

W 2017 roku urodziła się nasza druga córka. Między dziećmi było zaledwie 18 miesięcy różnicy, więc mieliśmy dwoje maluchów do pieluchowania.

Już przy jednym dziecku pieluchy jednorazowe stanowiły znaczną większość produkowanych przez naszą rodzinę odpadów, a co dopiero przy dwójce. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i wyciągnęłam rzucone na dno szafy pieluszki wielorazowe. Z pomocą przyszła mi również moja koleżanka, która podarowała mi worek wielopieluszek po swoim dziecku. W ciągu kolejnych miesięcy bardzo szybko przeszliśmy w 100% na używanie jedynie pieluch wielorazowych.

W 2019 roku urodził nam się synek i jego pieluchowałam wielorazowo już od urodzenia, podobnie jak nasze czwarte najmłodsze dziecko.

Aktualnie w pieluszkach mamy jedno dziecko, a troje pozostałych dzieci odpieluchowało się z udziałem wielopielo.

Żadne systemy pieluchowe nie są mi straszne, bo wszystkiego już spróbowałam. Poznałam dziesiątki firm, a przez moje ręce przeszła ogromna ilość pieluch. Dzięki zyskanemu doświadczeniu mogę pomagać producentom udoskonalać pieluszki, które trafiają na polski rynek.

Jestem także ogromną miłośniczką oraz ambasadorką marek Puppi (wełniane otulacze) oraz Manymonths (ubranka merino, gatki i longi, które wystarczają na wiele miesięcy).

W 2019 otrzymałam certyfikat Doradczyni Pieluchowania Wielorazowego wydany przez Fundację STIM. W 2022 roku zostałam laureatką pierwszego miejsca jako najchętniej polecana Doradczyni Pieluchowania Wielorazowego podczas polskiej edycji „Tydzień Pieluchy Wielorazowej”. Wydarzenie to znane jest na całym świecie jako „Real Nappy Week”.

Dwa lata temu jako rodzina zdecydowaliśmy się na odważny krok – zakupiliśmy sklep internetowy z asortymentem pieluch wielorazowych. Od tego czasu bardzo poszerzyliśmy asortyment tak, aby w sklepie znalazły się pieluszki na każdy typ budowy ciała dziecka. Produkty zostały wyselekcjonowane tak, aby każda mama znalazła odpowiedni system, krój i materiał dla swojego malucha.

Prężnie działam na moim Instagramie, gdzie staram się przybliżać moim obserwatorkom pieluchy z oferty naszego sklepu. Tam też najsprawniej odpowiadam na Wasze pytania i doradzam całkowicie bezpłatnie w wolnej chwili pomiędzy gotowaniem, a drzemką dzieci. Zdecydowana większość sprzedawanych przez nas pieluszek to produkty, którymi sami pieluchujemy nasze dzieci. Śmiało możecie pytać mnie o asortyment sklepu i nie tylko! Z chęcią też doradzę Wam co zakupić w AIO-SHOP.PL tak, aby pasowało to na Waszego maluszka i spełniało wszystkie Wasze oczekiwania! Jeśli czegoś nie znajdziesz u nas to podpowiem Ci gdzie znajdziesz to, czego potrzebujesz.

PS. W 2022 roku wybrałyście nasz sklep jako najchętniej polecany sklep z asortymentem pieluszek wielorazowych w Polsce! Za wszystkie wyróżnienia serdecznie dziękuję i zabieram się wraz z moją wesołą ekipą do dalszej pracy! Wskakujcie na mój Instagram i śledźcie story!