O mnie

Hej! Cieszę się, że tutaj jesteś!

Jest mi bardzo miło, że zaciekawił Cię temat pieluch wielorazowych.

Mam nadzieję, że zaczerpniesz z tej strony wystarczająco dużo wiedzy, aby bez żadnych trudności podjąć się wielopieluchowania swojego malucha.

Opowiem Ci jak to było u mnie, bo nie wszystko od początku mi wychodziło…

Zaczęłam pieluchować wielorazowo pod koniec 2015 roku, kiedy moja pierwsza córka miała niespełna 2 miesiące. Źle dobrane pieluszki, brak wiedzy i wsparcia sprawił, że po paru miesiącach przebierania całego dziecka po każdym siku zostawiłam wielopielo na jakiś czas. Wydaje mi się, że i tak długo wytrzymałam…

W 2017 roku urodziła się nasza druga córka. Między dziećmi było zaledwie 18 miesięcy różnicy, więc mieliśmy dwoje maluchów do pieluchowania.

Już przy jednym dziecku pieluchy jednorazowe stanowiły znaczną większość produkowanych przez naszą rodzinę odpadów, a co dopiero przy dwójce. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i wyciągnęłam rzucone na dno szafy pieluszki wielorazowe. Z pomocą przyszła mi również moja koleżanka, która podarowała mi worek wielopieluszek po swoim dziecku. W ciągu kolejnych miesięcy bardzo szybko przeszliśmy w 100% na używanie jedynie pieluch wielorazowych.

W 2019 roku urodził nam się synek i jego pieluchowałam wielorazowo już od urodzenia, podobnie jak nasze czwarte najmłodsze dziecko.

Aktualnie w pieluszkach mamy dwoje dzieci 24/7, a dwie starsze córki odpieluchowały się także z udziałem wielopielo.

Żadne systemy pieluchowe nie są mi straszne, bo wszystkiego już wypróbowałam. Poznałam setki firm, a przez moje ręce przeszły dziesiątki pieluch. Dzięki zyskanemu doświadczeniu mogę pomagać producentom udoskonalać pieluszki, które trafią na polski rynek.

Jestem także ogromną miłośniczką oraz ambasadorką marek Puppi (wełniane otulacze) oraz Manymonths (ubranka merino, gatki i longi, które wystarczają na wiele miesięcy).

Od 2019 roku jestem także Certyfikowanym Doradcą Pieluchowania Wielorazowego (certyfikat wydany przez Fundację STIM).

W zeszłym roku jako rodzina zdecydowaliśmy się na odważny krok – zakupiliśmy sklep internetowy z asortymentem pieluch wielorazowych. Od tego czasu staram się przybliżać moim obserwatorom pieluchy z oferty sklepu. Zdecydowana większość sprzedawanych w sklepie produktów to pieluszki, którymi sami pieluchujemy nasze dzieci. Śmiało możecie pytać mnie o asortyment sklepu! Z chęcią też doradzę Wam co zakupić w AIO-SHOP.PL tak, aby pasowało to na Waszego maluszka i spełniało wszystkie Wasze oczekiwania!